HIT Roku 2017

Przedstawiamy oficjalne wyniki w głosowaniu na Hit Roku 2017 w disco polo & dance! Czy wynik jest zaskoczeniem? Oceńcie sami.

Zakończyliśmy głosowanie na najlepszy utwór roku 2017 według czytelników naszego serwisu disco-polo.info. Już piąty rok z rzędu redakcja naszego serwisu miała przyjemność organizować wybory na Hit Roku 2017 w kategorii muzyki disco polo & dance. Na podstawie naszych statystyk wybraliśmy sto najlepszych propozycji, które zdecydowanie wiodły prym w naszym serwisie. Dodatkowo wzięliśmy również pod uwagę licznik wyświetleń w serwisie YouTube.

Głosowanie na Hit Roku 2017 trwało od 15 grudnia 2017 roku do 15 stycznia 2018 roku. Suma wszystkich oddanych głosów to: 91501 Najlepszy utworem disco polo & dance w 2017 roku została propozycja formacji Mig pt. “Lalunia”, która zdobyła 2868 głosów. Na drugiej pozycji uplasował się zespół Boys z utworem do piosenki pt. “Moja kochana”, na który zagłosowano 2828 razy. Na trzecim miejscu na podium wylądowała grupa Playboys z produkcją pt. “Jak to się stało”, z liczbą głosów 2784.

Dla pierwszy trzech zespołów przygotowaliśmy statuetki, które wręczymy już w lutym. Pierwszej dwudziestce wręczymy również okolicznościowe dyplomy. Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w nasz plebiscyt. Mamy nadzieję, że za rok nasza nagroda będzie jeszcze bardziej prestiżowa. Ogólna liczba głosów oddanych na wszystkie propozycje to ponad 90 tysięcy (91501).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X