Oficjalna strona zespołu Playboys

NEWSY

Nowość od Playboys – Tak pięknie!

Nowość od Playboys – Tak pięknie!

Kuba Urbański i zespół Playboys kontynuują swoją muzyczną podróż bez żadnych znaków zwolnienia tempa. Na koniec roku 2023 zaserwowali swoim fanom gorącą nowość, która już w kilka godzin po premierze zdobyła mnóstwo miłośników. “Tak pięknie” to kawałek, który z pewnością nie zabraknie na sylwestrowych imprezach, obiecując niezapomniane przeżycia muzyczne.

Jednakże “Tak pięknie” to nie tylko sama muzyka i słowa. Wyjątkowy jest również teledysk, który według samego Kuby Urbańskiego stanowi niezwykłą opowieść filmową. Trzeba go bowiem obejrzeć od początku do końca, gdyż wzbogacony jest on fabułą, która ukazuje ludzi w maskach. Te maski pełnią symboliczną rolę, stanowiąc metaforę dla osób, które często ukrywają swoje prawdziwe emocje za pozorną fasadą. “Czasami ludzie mają maski, które przywdziewają w danym momencie. A w tej piosence śpiewamy mocno właśnie o uczuciach. Dlatego warto obejrzeć ten teledysk, bo to coś naprawdę fajnego, oryginalnego i nowego” – dodaje Kuba Urbański.

Realizacja samego nagrania piosenki nie była łatwa, gdyż zdjęcia kręcono w hotelu, w którym przebywali w tym samym czasie goście. To jednak tylko jedna z wielu nowości. Zdaniem samego zespołu Playboys, “Tak pięknie” to utwór zupełnie niezwiązany z gatunkiem disco, a sam teledysk również wykracza poza konwencje disco polo. Co więcej, osoby odpowiedzialne za jego realizację zauważyły, że ten numer mógłby być zaśpiewany przez artystów spoza kręgu disco polo, takich jak Dawid Podsiadło czy Grzegorz Skawiński.

Premiera “Tak pięknie” to kolejny krok w nowej odsłonie twórczości Playboys, która zaskakuje i zachwyca zarówno fanów jak i krytyków. Zapraszamy do obejrzenia teledysku poniżej.

Źródło: echodnia.eu

Zostaw komentarz