Oficjalna strona zespołu Playboys

NEWSY

Nowość: PLAYBOYS – “RAZEM”

Nowość: PLAYBOYS – “RAZEM”

Nowość disco polo pt “Razem” została osadzona w latach 90-tych. Jednocześnie jest bardzo nowoczesną propozycją, która ma szansę podbić listy przebojów

Uwielbiana formacja disco polo potrafi wzruszyć. Tym razem artyści przeszli samych siebie. Jakub Urbański, który jest liderem i wokalistą topowej grupy disco polo – Playboys – nie zawiódł i postawił poprzeczkę bardzo wysoko. Artysta wie, jak wywołać emocję u swoich fanów. To ogromna sztuka, tym bardziej, że ludzie coraz częściej starają się kryć z tym, co tak naprawdę czują. Playboys ma na to nowe lekarstwo, jaką jest nowość pt. “Razem”. Musicie tego koniecznie wysłuchać. Fani disco polo dzielnie odliczali minuty do tej premiery. To już pewne, że zespół Playboys wywołał tą premierą nieodwracalną burze w branży. Pozostali artyści disco polo będą musieli bardzo mocno się postarać przy swoich kolejnych produkcjach, żeby chociaż w najmniejszym stopniu spróbować dorównać jednej z lepszych formacji jaką jest grupa Playboys.

Wokalista tą nowością zatytułowaną “Razem” pokazał, że można stworzyć disco polo na wysokim poziomie. Wszystko wskazuje na to, że w świecie muzyki tanecznej właśnie narodził się wschodzący hit, a kolejny sukces na koncie panów z zespołu Playboys jest tylko kwestią czasu. Ponownie pokazali, że są odpowiednimi osobami, na odpowiednim miejscu. Utwór “Razem” został nieco osadzony w latach 90-tych, ale jednocześnie jest bardzo nowoczesny. Fani uwielbiają takie kombinacje. Jak oceniacie tę piosenkę?

Źródło: disco-polo.info